Firma / Po godzinach

Praca to ważna rzecz. Ale nie możemy zapominać o tym, że w codziennym zabieganiu potrzebujemy chwili relaksu, chwili tylko dla siebie, w której odetchniemy, pomyślimy o sprawach mniej ważnych lub zupełnie nieważnych, napijemy się gorącej kawy czy herbaty i czasami, tak przez przypadek, odkryjemy nieznany nam świat lub wpadniemy na oryginalny pomysł. Jeżeli szukacie Państwo wyszukanego przepisu kulinarnego lub pomysłu na niezwykły urlop, chcielibyście zobaczyć nietuzinkowy film lub przeczytać artykuł, którego nie znajdziecie w polskiej, angielskiej, niemieckiej czy amerykańskiej prasie, w dodatku w wersji polsko - norweskiej, nauczyć się, jak jest „dobranoc” w języku potomków Wikingów lub spojrzeć na Wrocław w kolorze bieli i czerni, to na tej stronie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Gorąco polecam i zapraszam do poszukiwań. Proszę nie zapomnieć o kubku pachnącej kawy, aromatycznej herbaty lub gorącej czekolady.

Norwegia

Norwegia to piękny, fascynujący i przyjazny kraj, ale ciągle jeszcze mało znany w Polsce. Dlatego warto wykorzystać każdą okazję do zapoznania się z jego językiem, szeroko rozumianą kulturą czy realiami życia. Poniżej znajdziecie Państwo sprawdzone przepisy kulinarne prosto z kraju Wikingów, ciekawostki na temat norweskiego filmu, muzyki i literatury, informacje o norweskich wydarzeniach kulturalnych w Polsce, linki do ciekawych stron poświęconych Norwegii oraz mini słowniczek norwesko – polski.

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu

Moje podróże

Peru

Norwegia

Jordania

Włochy

Tunezja

Tak, to prawda, uwielbiam podróże. Dlaczego? Dzięki nim dojrzewam, wiem i rozumiem więcej, nabieram zdrowego dystansu do „naszych” polskich problemów. Najbardziej lubię uczucie głębi i jedności, jakiego doznaję porównując moje spojrzenie na dany kraj i jego mieszkańców sprzed i po podróży. W tej części prezentuję kilka zdjęć i krótkich komentarzy z moich najciekawszych wypraw, w które udało mi się wybrać.

Wrocław w obiektywie

Nie urodziłam się i nie wychowałam we Wrocławiu, nawet nie studiowałam w tym mieście. Mieszkam w nim zaledwie od 7 lat, ale już teraz wiem, że Wrocław to moje miasto, w którym doskonale funkcjonuję i jeszcze lepiej się czuję. Poniżej znajdziecie Państwo kilka interesujących zdjęć pokazujących Wrocław z innej, niż powszechnie znana, perspektywy. Zapraszam do obejrzenia Wrocławia w obiektywie Piotra Kaczmarka.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystyczno-analitycznych. Kliknik OK, jeżeli nie masz nic przeciwko.
Zajrzyj do Polityki Prywatności Google Analytics, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

OK